برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.

درباره ما

مدیران خودرو

نمایندگی کد 246 حیدری در سال 1388 به عنوان یکی از قدیمی ترین، بزرگترین و معتبرترین نمایندگان برتر فروش در برند ام وی ام و چری فعالیت خود را شروع کرد. نمایندگی حیدری برای پوشش سطح وسیعی از نیاز های مشتریان در حوزه فروش و خدمات پس از فروش، فعالیت خود را با 2 شعبه فروش و 2 شعبه خدمات پس از فروش گسترش داد و همواره پذیرای خدمت رسانی به مشتریان می باشد و طی این سالیان در کنار مشتریان همراه مفتخر به کسب رتبه برتر نمایندگی کشور شده است.نمایندگی246 حیدری با هدف ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان با تکیه بر دانش، مدیریت و پرسنل مجرب به منظور پاسخگویی نیاز مشتریان تاسیس شد.
این نمایندگی در راستای اهداف خود که جلب رضایتمندی مشتریان در حوزه ی فروش و خدمات پس از فروش بوده همیشه سعی در ایجاد تمایز با سایر نمایندگی ها داشته که بر اساس آن اقداماتی را انجام داد.

مشتریان

تعداد مشتیران

خدمات

بهترین خدمات برای شما

اطمینان

به ما اعتماد کنید

تجربه

بیش از 30 سال تجربه

خدمات مدیران خودرو

مدیران خودرو با بیش از 10 نمایندگی در سراسر کشور همراه شما عزیزان است

خدمات پس از فروش

2 شعبه خدمات پس از فروش جامع و اختصاصی با کادری حرفه ای و مجهزترین و پیشرفته ترین تجهیزات جهت سرویس های دوره ای در کوتاه ترین زمان

کادر مجرب فروش

تیم مجرب و با اخلاق در حوزه ی مشاوره فروش و خدمات پس از فروش

باشگاه مشتریان

ویژه مشتریان وفادار برای قدردانی از انتخاب نمایندگی حیدری(سرویس های دوره ای بدون نوبت،کارواش رایگان،تخفیف های دوره ای،حمل خودرو تا درب منزل،کارشناسی رایگان خودرو و...)

رتبه برتر نمایندگی

کسب رتبه برترین نمایندگی مدیران خودرو در سال 1394

تصویر در دسترس نیست
بالا