فروش اقساطی بدون بهره محصولات مدیران خودرو

فروش اقساطی مدیران خودرو بدون بهره 

 

برای تسهیل در شرایط خرید خودرو همچنین برای همکاری با مشتریان عزیز مدیران خودرو و محصولات برند چری با شرایط بدون بهره و اقساط بلند مدت و متنوع بدون ضامن و تحویل فوری به مشتریان عرضه می کند. همچنین محصولات ام وی ام نیز با حداقل پیش پرداخت اقساط بلند مدت کم بهره بدون ضامن و تحویل فوری قابل عرضه به مشتریان است.

 

مدیران خودرو همچنین برای فرهنگیان بازنشسته و غیر بازنشسته شرایطی دارد که با همکاری اتحادیه فرهنگیان ایران انجام میشود برای اطلاعات بیشتر به سایت مدیران خودرو یا هماهنگی با کارشناسان ما میتوانید مراجعه کنید.

 

 

شرایط جدید فروش مدیران خودرو سال 99

 

شرکت خودروسازی مدیران خودرو از هفته آخر شهریور ماه سال ۹۹ جدیدترین شرایط فروش نقدی محصولات ام وی ام خود را اعلام کرده است. شرایط فروش مدیران خودرو فروش نقدی انواع خودروهای شرکت تا اطلاع ثانوی به صورت تحویل فوری  و همچنین با موعد تحویل ۴۵ روز قرار داده شده است. در این طرح فروش جدید مدیران خودرو مشتریان علاوه بر x۳۳ جدید امکان خرید ام وی ام ۳۱۵ پلاس را نیز دارند.

 

در اپدیت شرایط فروش مدیران خودرو ویژه شهریور ماه خبری از فروش اقساطی مدیران خودرو نیست شرکت فعلا فقط به صورت نقدی محصولات خود را عرضه کرده است. شرایط فروش نقدی مدیران خودرو از ۲۶ شهریور شروع شده و می توانید با مراجعه به سایت مدیران خودرو در این طرح ثبت نام کنید.

 

فروش نقدی محصولات مدیران خودرو 

 

در جدیدترین مدیران خودرو ویژه تیرماه این شرکت محصولات خود را عرضه کرده و در این شرایط فروش نقدی شما می توانید خودروی ام وی ام x۳۳s اتومات اسپرت جدید را با قیمت ۴۸۷ میلیون تومان ام وی ام x۵۵ اتومات اکسلنت اسپرت را با قیمت ۶۸۷ میلیون تومان ام وی ام x۵۵ اتوماتیک اکسلنت را با قیمت ۶۸۳ میلیون تومان ام وی ام x۳۳ s اتوماتیک اسپرت و با قیمت ۴۵۸ میلیون تومان ام وی ام x۲۲ اتوماتیک اکسلنت اسپرت را با قیمت ۴۰۹ میلیون تومان.

 

همچنین  ام وی ام x۲۲ دنده ای لاکچری را به قیمت ۳۲۸ میلیون تومان ام وی ام x۲۲ دنده ای اکسلنت اسپرت را به قیمت ۳۴۵میلیون تومان ام وی ام x۲۲اتوماتیک اکسلنت اسپرت را ۴۰۹میلیون تومان و در آخر خودروی ام وی ام ۳۱۵پلاس اتوماتیک را به قیمت ۳۶۲میلیون تومان میتوان خریداری کنید.

البته به دلیل نوسانات بازار این قیمت ها ممکن است به صورت روزانه تغییر کند.

 

بیشتر بدانید مدیران خودرو

فروش بدون پیش پرداخت مدیران خودرو 

 

به علت تقاضای زیاد مشتریان برای خرید اقساطی بدون پیش پرداخت این طرح در حال بررسی و کارشناسی می باشد امید که بعد از بررسی های مورد نیاز مزایای این طرح در اختیار خریداران محترم قرار بگیرد.

 

پیش فروش محصولات مدیران خودرو 

در فروش جدید مدیران خودرو لیست قیمت و فروش تیگو و آریزو با تحویل  ۴۵ روز به این شرح است: تیگو ۷ تیپ IE با ۵ سال گارانتی و ۲سال با شش نوبت سرویس رایگان مبلغ ۸.۱۰۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال و خودروی تیگو ۵ اکسلنت تیپ IE با ۵ سال گارانتی و ۲ سال با شش نوبت سرویس رایگان مبلغ ۶.۴۱۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال همچنین خودروی آریزو ۶ تیپ اکسلنت با ۵ سال گارانتی و ۲ سال با شش نوبت سرویس رایگان و خودروی آریزو ۵tتیپ TE با ۵سال گارانتی و ۲سال و شش نوبت سرویس رایگان به مبلغ ۵.۰۰۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال  و در آخر خودروی آریزو MT با ۵ سال گارانتی به مبلغ ۴.۰۳۸.۰۰۰.۰۰۰ ریال به فروش می رسد.

منابع: https://www.carmagazine.co.uk/

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدیران خودرو

مدیران خودرو x22

ام وی ام x۲۲ است که از زمستان ۹۵ به ایران آمده را باید نسخه کراس اوور از هاچ بک ۳۱۵ بدانیم چرا که پلتفرم

دیدن مقاله
مدیران خودرو

خودرو چری

  چری اتومبیل شرکت خودروسازی چینی است که به عنوان یکی از کارخانه های اصلی تولید خودرو و موتور خودرو در جمهوری خلق چین به

دیدن مقاله
مدیران خودرو

شرایط فروش تیگو

شرایط فروش تیگو 5  چری تیگو 5 به عنوان یک شاسی بلند جمع و جور در جمع خانواده محصولات چری است. در تیگو ۵ بیشتر

دیدن مقاله
مدیران خودرو

خودروی mvm 550

در این مقاله قصد داریم اطلاعات بسیار مفیدی را در خصوص mvm 550 در اختیار شما قرار دهیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید

دیدن مقاله